• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод

Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

Інформація про Рейкі Хмельницький

Що таке метод «Рейкі» ?

Рейкі - це японська методика зменшення стресу та розслаблення, яка також сприяє зціленню. Слово Рейкі складається з двох японських слів - Рей, що означає «Божа Мудрість або Вища сила» та Кі, що значить - «енергія життєвої сили». Тож Рейкі - це насправді "духовно скерована енергія життєвої сили".           

     Метод Рейкі - простий, природний і безпечний метод духовного зцілення та самовдосконалення, який може використовувати кожен. Цей метод ефективно допомагає при лікуванні багатьох захворювань і завжди створює сприятливий ефект. Він також працює разом з усіма іншими медичними або терапевтичними методами в знятті побічних ефектів при захворюваннях  і як наслідок приводить до одужання.           

      Хоча цей метод є духовний за своєю природою, але це не релігія. Насправді метод Рейкі взагалі не залежить від віри і буде позитивно діяти, вірите ви в це, чи ні.         

       Незважаючи на те що Рейкі не є релігією, все одно важливо жити і діяти так щоб ви були в гармонії з іншими. Мікао Усуі, засновник системи природного зціленняметодом Рейкі, рекомендував застосовувати певні прості етичні принципи для пропагування миру та гармонії, які майже універсальні для всіх культур світу:

  •          Сьогодні – я  не хвилююсь.
  •          Сьогодні – я не серджусь.
  •          Сьогодні – я буду вдячний.
  •          Сьогодні – я зроблю свою роботу чесно.
  •          Сьогодні – я буду добрим до всього живого.

            

   Вміння використувати Рейкі не викладається у звичному розумінні, а передається людям під час «Посвяти» або так званої «Ініціації», яке надається майстром Рейкі.   Надалі це дозволяє людям, які пройшли «Посвяту»  скористатися необмеженим запасом «енергії життєвої сили» для покращення здоров'я та підвищення якості життя.             

   Використання «енергії життєвої сили» не залежить від інтелектуальних можливостей чи духовного розвитку людини, тому доступне для всіх і кожного. Її успішно використовують тисячі людей різного віку та походження на всій планеті.               

 Кожен, хто починає опановувати метод Рейкі, має пройти І-й етап знайомства з енергією, який після «Посвяти» або «Ініціації»  отримує І-й рівень Рейкі.

 

навчання Рейкі Хмельницький

Рейкі навчання Хмельницький

+38 067 349-51-96