• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод

Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

План презентації

План презентації курсів

по : “Лікувальному и точковому масажу з основами

рефлексотерапії”.

(м. Хмельницький)

І. Загальні положення

1. Проведення курсів по лікувальному масажу проходиться на базі МПП “Альтернативная медицина”.  Дане підприємство займається двомавидами діяльності:

І-й  – медична практика, медична фірма проводить лікування в основному  захворювань опорно-рухового апарату, не медикаментозними методами а саме: голкорефлексотерапія, мануальна терапія, фізіотерапевтичні процедури, різні види масажу  (ручний класичний, точковий, вакуумний, медовий, апаратний та інші).

ІІ-й вид діяльності – проведення курсів лікувально – оздоровчого напрямку:

       Медична фірма має всі відповідні ліцензії Міністерства Охорони Здоров’я  на медичну практику, (АВ № 526648 від 11.03.2010 р.МОЗУ). та Департамету освіти Хм. Облдержадміністрації, на  навчальну діяльність, в сфері позашкільної освіти ( АА № 319069 від 27.06.2013 р. Хм. ОДА).

на І-му місці це направлення по «Лікувальному масажу», ми доповнили даний курс «Точковим масажем з основами рефлексотерапії»,

Медична фірма  існує понад  25 років, а проведення курсів понад  20 років, тому фірма має певний досвід і відповідну базу для проведення даних курсів.

Директором МПП “Альтернативная медицина” являється, лікар – невролог,  рефлексотерапевт вищої категорії, головний обласний позаштатний спеціаліст з спеціальності рефлексотерапія Департаменту охорони здоров’я Хм. ОблдержадміністраціїСОБЧУК Віктор Васильович. Одночасно він являється і  викладачем на курсах по предмету «Точковий масаж с основами рефлексотерапії».

ІІ. Основні правила проведення курсів.

      Наші курси розраховані  3 місяцівнавчання, заняття проводяться  2 рази  в неділю.

Існують групи вихідного дня (заняття проводяться в суботу та неділю) з 15.00 – 18.00.

заняття проводяться  з  15.00 год,  до 17.45 , 1-ша пара з 15.00 до 16.20 год., ІІ-га пара..з  16.30 год,  до 17.45 год.,

 Та групи буднього дня, (заняття проведяться пн./ср./-І група, або вт./чт - ІІ група, заняття проводяться  з  18.00 год,  до 20.45 , 1-ша пара з 18.00 до 19.20 год., ІІ-га пара..з  19.30 год,  до 20.45 год.,

На перших заняттях, буде видаватись тематика лекцій і практичних занять по кожному предмету.

В кожній групі ведеться спеціальний журнал відвідувань і тематики лекцій і практичних занять, назначається староста,  який допомагає регулювати учбовий процес, підтримує зв’язок з адміністрацією курсів, викладачами.

При пропущених заняттях ми рекомендуємо переписувати лекції, при незрозумілих питаннях звертатися до відповідних викладачів.

На лекціях прохання етичної поведінки до викладачів, адже на курсах різні вікові категорії і різний соціальний статус,якщо виникають питання не по темі, задавати їх в кінці лекції.

На заняттях рекомендуємо носити зошити по всіх предметах, (де-коли буває заміна викладачів, хоча ми завжди стараємось повідомляти завчасно) а також не менше 2-х ручок.

На заняттях рекомендуємо відключати мобільні телефони, і попереджувати рідних і знайомих, щоб на цей час вас не турбували.

Не допускаються на заняття слухачі в нетверезому стані и ставиться питання про їх відчислення.

В нас працює туалет, 2 рукомийники,  паперові полотенця, кулер з холодною та гарячою водою.

Медична фірма забезпечує маслом для масажу, але хто хоче, може приносити своє дезодороване, також забезпечує одноразовими  простирадлами  для проведення масажу

Якщо розклад занять буде випадатина святкові дні, то будуть об’явлені додаткові дні проведення курсів.

Якщо по всіх предметах відмінні оцінки - видається свідоцтво з відзнакою (червоного кольору, якщо є  4 – видається свідоцтво синього кольору, якщо екзамен не зданий, надається можливість перездати,  якщо не зможуть перездати, то  видається довідка, що прослухали курс інформації по лікувальному масажу.

Необхідно здати кольорове фото 3 Х 4 , воно сканується, і віддається, але можна про сканувати фото із паспорта. Необхідно правильно вказати прізвище латинськими літерами, краще як в закордонному паспорті

На курсах викладають досвідчені фахівці лікарі та медики з багатолітнім стажем роботи.

Предмет «Анатомія з основами фізіології» викладає лікар невролог вищої категорії, викладач Хмельницького медичного коледжу з багатолітнім досвідом роботи – Мороз Оксана Вікторівна

В нас є багато наглядного матеріалу: плакати, муляжі, кістки, а також спеціально розроблений компактний анатомічний атлас по якому ви будете займатися, але можете і придбати.

Після занять по анатомії здається екзамен, оцінка, якого впливає на свідоцтво з відзнакою,

По бажанню слухачів організовується екскурсія в музей патологічної анатомії в ХОКЛ.

 

Предмет «Лікувальний масаж» викладають 2 фахівці медики масажисти з педагогічною і медичною освітою та багатолітнім досвідом роботи:

1-      Й викладач: КАЧЕРОВСЬКИЙ Олег Володимирович лікар – реабілітолог з багатолітнім досвідом роботи масажистом..

2-      Й викладач ЛИТВИНЕНКО Петро Володимирович – лікар спортивної медицини

ЩО МИ ВАС НАВЧИМО: Основні прийоми класичного масажу, які є основою.

ПРОГРАМА: В програму включається: - класичний масаж, масаж різних частин тіла, масаж при основних захворюваннях, а також: медовий, вакуум масаж, дитячий, косметичний.  

ЯК ПРОХОДИТЬ ЗАНЯТТЯ: 1-ша година теорія, а потім практика один на одному.

ПРАКТИКА НА ПАЦІЄНТАХ: По бажанню слухачів,  в кінці курсу,  можуть пройти недільну практику на пацієнтах, в приватному масажному кабінеті,  яка не входить в основний курс навчання.

ЛІТЕРАТУРА:  На перших заняттях кожен викладач дасть список авторів книг, але основне конспект, який необхідно переписувати при пропущених заняттях.

ГІГІЄНА: Прохання на заняттях, особливо практичних, підтримувати гігієну тіла, обстригати коротко нігті, адже масаж ви будете робити один на одному, можете поранити, поцатапати колегу, і маєте повне право робити зауваження колезі при порушеннях гігієнічних правил.

ВЗУТТЯ: Рекомендуємо на заняття приносити змінне взуття, так як підлога підігрівається тому тут тепло для проведення практичних занять.

ОДЯГ: Рекомендовано придбати медичний костюм, або медичні халати,  костюм буде більш зручніший для практичних занять.

   Є домовленість з кіоском медичної одежі у нас на ринку: адреса Бартер-Сервіс Ряд 14, місце – 7, продавець Аня тел. моб. 096-259-95-05 (представитись що на курсах МПП) і надають відповідну знижку (по оптовій ціні).

РУШНИКИ: також необхідно мати рушники, (велике банне  і мале), або простирадло. Більш детально викладачі по лік. масажу вам розкажуть на перших заняттях.

ЗБЕРІГАННЯ: Медичні костюми, тапочки, рушники та інше можна зберігати в вашому пакеті і в шафі вашої групи.

          

 Предмет: «Точковий масаж з основами рефлексотерапії» який введений в програму і істотно відрізняє наші курси від інших. Даний предмет будуть проводити 2 викладача:

1.     СОБЧУК Віктор Васильвичлікар невролог рефлексотерапевт вищої категорії, головний рефлексотерапевт департаменту охорони здоровя Хмельницької ОДА,  ним виданий спеціальний посібник«Точковий масаж з основами рефлексотерапії», який отримав позитивну оцінку Національної Медичної Академії, і по якому будуть проходити заняття.

2.     Дубіневич  Оксана Георгіївна -  викладач з медичною та педагогічною освітою і багатолітннім досвідом роботи..

Даний предмет входить в основний курс і дає можливість взнати точки на тілі, меридіани,  які допомагають лікувати не тільки, мязи, неври, а і  внутрішні органи і системи організму. Нами розроблена програма аналогів якої не має на Україні, тому нас просять поділитись своїми здобутками і напрацюваннями медичні ВУЗи і університети, медичні академії.

ОПЛАТА:

Загальна сума оплати за курси -  5200 грн. Попередьо проводиться  аванс– 100 грн., А далі  оплата проводиться що місячно в сумі 1700 грн., перед початком учбового місяця, згідно дати в графіку розкладу, який ми вам роздаємо на 1-му занятті.

Можна оплату здійснити наперед за весь курс. Оплата проводиться на курсах у нашої медсестри, ви розписуєтесь у відомості і отримуєте квитанцію. Оплата може також може проводитись по безготівковому розрахунку на р/рах мед. фірми, або на картку ПриватБанка. Квитанцію, або скріншот ви показуєте, або посилаєте у вайбер на офіс фірми.

Якщо оплата не проводиться на протязі 2-х занять без поважних причин, фірма оставляє за собою право не допускати до занять до покривання боргу.

 

Наприкінці курсів ми проводимо факультативи: (для бажаючих) 

1.       «Комбіновані методики масажних прийомів:» -тайський масаж стоп та гомілок,

2.      «М’які техніки мануальних і остеопатичних прийомів» -  мануальні маніпуляції при захворюваннях хребта та суглобів.

3.      «Дитячий масаж та особливості дитячої гімнастики». Теоретичні і практичні заняття дитячого масажу при різних захворюваннях в педіатрії.

4.      «Косметичний масаж обличчя». Особливості масажу лиця і зони декольте і косметичних салонах та кабінетах.

Факультитиви розраховані на 4 – заняття по 4 академ.год. (вартість для слухачів курсів,  - 1000 грн. , для інших – 1500 грн.)

 По бажанню слухачів можливе проведення семінару в ХОКЛ в відділенні катастроф.

« Основи невідкладної допомоги, Медицина катастроф» - перша невідкладна допомога – непрямий масаж серця, штучне дихання, зупинка кровотеч, - з практичними навиками на муляжах. ( Опл. – 200 грн.)

По бажанню слухачів можливе відвідування музею патанатомії в ХОКЛ (вартість екскурсії – 50 грн.)

Література: кожен викладач на І-му занятті буде давати авторів і літературу, але основне – конспект.

Той хто оплатив за І-й місяць, видається можливість доступу до нашої БІБЛІОТЕКИ на нашому сайті alternmed.com.uaде  можна буде користуватись конспектами і літературою по масажу: – логін і пароль: буде вказаний після 1-ї оплати за курси.  Після введення відкривається вікно ЛЕКЦІЇ.

 Там ви найдете підручники по масажу, наприклад: Вакуленко,  книги по анатомії, атласи, лекції і книгу по точ. масажу, музику для масажу та інше, за курси.

На нашому сайті дивіться анонси, де будуть вказуватись факультативи, конференції, майстер-класи, які ви маєте можливість відвідувати.

 

ІІІ. Умови працевлаштування після курсів.

Кожен з Вас при відвідуванні курсів ставить собі задачу: одні, навчитись для себе: допомога рідним и близьким, родичам, хворим дітям и т.д., в другі ставлять за мету, професійну діяльність в медичних або оздоровчо-профілактичних закладах, установах або працювати індивідуально.

Наші курси розраховані для людей без медичної освіти, хоча на наших курсах навчаються особи, які мають базову державну медичну освіту: це лікарі, фельдшера, медичні сестри.

Тому, як правило, ті особи,  які мають базову медичну освіту, можуть практикувати в медичних установах, як державної так і приватної форми власності, а ті які не мають державної медичної освіти можуть практикувати в оздоровчо-профілактичних закладах, як правило не державної форми власності.

Це можуть бути: спортивні клуби, басейни, фітнес центри, профілакторії, дома віддиху, бані, сауни, косметичні салони, тренувальні заклади та інше….

Тому як правило наші випускники, які не мають  базової медичної освіти  працюють в оздоровчо - профілактичних і спортивних установах, як правило не державної форми власності.

Наші випускники, показавши знання та вміння,  багато працюють, як в нашій країні так  і за кордоном, це всі країни Європи, Америки, Ближнього Сходу, в різних лікувально-оздоровчих закладах де показали майстерно свою роботу, в деяких країнах на базі наших знань, вони проходять акредитацію і їм видають спеціальні дозволи, або ліцензії. Але самим важливим фактором працевлаштування - це ВАША працелюбність,  знання, вміння і підприємливість.

 

По працевлаштуванню ми помагаємо нашим випускникам, які закінчили наші курси: деякі фірми звертаються до нас з прохання порекомендувати тих, які закінчили наші курси з відзнакою, (червоне свідоцтво), після закінчення курсів бажаючі заповнюють анкети по працевлаштуванню, також розглядається можливість співробітництва із нашою фірмою.

 

+38 067 349-51-96