• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод

Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

Факультативи

МПП "Альтернативна медицина" для підвищення кваліфікації слухачів курсів та випускників, проводить наступні факультативи :

1.ФАКУЛЬТАТИВ:«Точковий масаж з основами рефлексотерапії» 

v    точки акупунктури та меридіани, їхній зв'язок з внутрішніми органами. Методи дії на точки та меридіани на різних участках тіла. Факультитив розрахований на 3 заняття по 3 год. Вартість: для слухачів курсів –  1900 грн. , для випускників – 2100 грн.,  для інших осіб – 2300 грн.)  Викладач: директор МПП, лікар-рефлексотерапевт вищої категорії - Собчук В.В.

 

2. ФАКУЛЬТАТИВ: «Антицелюлітний масаж та інші методики масажних прийомів» - включає: 

v  тайський масаж стоп та гомілок, медовий масаж різних частин тіла, антицелюлітний масаж та антицелюлітна програма з окутуванням. Факультитив розрахований на 4 заняття по 3 год. Вартість: для слухачів курсів –  1900 грн. , для випускників – 2100 грн.,  для інших осіб – 2300 грн.) Викладачі: директор МПП, лікар-рефлексотерапевт вищої категорії - Собчук В.В., лікар-реабілітолог Качеровський О.В.

______________________________________________________

3.  ФАКУЛЬТАТИВ:«М’які техніки мануальних і остеопатичних прийомів»

v    мануальні маніпуляції при захворюваннях хребта та суглобів. Маніпуляції на попереково-крижовому, грудному та шийному відділах хребта та суглобах верхніх та нижніх кінцівок.

Факультитив розрахований на 3 заняття по 3 год. Вартість: для слухачів курсів –  1900 грн. , для випускників – 2100 грн.,  для інших осіб – 2300 грн.) Викладач: директор МПП, лікар-рефлексотерапевт вищої категорії - Собчук В.В.

______________________________________________

3.              ФАКУЛЬТАТИВ:  «Косметичний масаж обличчя»

v    Особливості масажу лиця і зони декольте. Види масажу: Пластичний / Точковий / Лікувальний по Жаке / Гуаша / Медовий / Баночний / Основи інтроорального / Стоун масаж.

Факультитив розрахований на 4 заняття по 3 год. Вартість: для слухачів курсів –  1900 грн. , для випускників – 2100 грн.,  для інших осіб – 2300 грн.) Викладач: начмед МПП, косметолог Дубіневич О.Г.

______________________________________________

4.  ФАКУЛЬТАТИВ:«Базовий курс кінезіотейпування»

v    Основні правила накладання тейпів при больових синдромах, кінезіотейпування зони обличчя, шиї та декольте та живота.Факультитив розрахований на 4 заняття по 3 год. Вартість: для слухачів курсів –  2000 грн. , для випускників – 2200 грн.,  для інших осіб – 2400 грн.) Викладачі: начмед МПП, косметолог Дубіневич О.Г., лікар-реабілітолог Качеровський О.В.

 ___________________________________________________________

6.  ФАКУЛЬТАТИВ:«Дитячий масаж та особливості дитячої гімнастики».

v    Теоретичні і практичні заняття дитячого масажу при різних захворюваннях в педіатрії. Факультитив розрахований на 4 заняття по 4 год. Вартість: для слухачів курсів –  2000 грн. , для випускників – 2200 грн.,  для інших осіб – 2400 грн.) Викладач: професійний дитячий масажист, реабілітолог Ладунець Ю.Г.

______________________________________________________________________________

4.   ФАКУЛЬТАТИВ:«Основи невідкладної допомоги»

v    Теоретичні та практичні заняття: Непрямий масаж серця, штучне диханя, зупинка кровотеч, допомога при асфіксі, накладання повязок та шин при травмах та інше . Факультитив розрахований на 4 заняття по 3 год. Вартість: для слухачів курсів –  1900 грн. , для випускників – 2100 грн.,  для інших осіб – 2300 грн.) Викладач: лікар - хірург Кавецький В.І.

______________________________________________________________

4.   ФАКУЛЬТАТИВ:«Екзотичні масажні техніки»

v    Різновидність масажних технік: Стоун – терапія / Пахоп масаж / Креольський масаж / Абх’янга. Факультитив розрахований на 3 заняття по 3 год. Вартість: для слухачів курсів –  1900 грн. , для випускників – 2100 грн.,  для інших осіб – 2300 грн.) Викладач: начмед МПП, косметолог Дубіневич О.Г.

(Дати проведення узгоджуються при наборі групи.

Попередній запис у медсестри МПП.

Довідки по тел. 067-349-51-96) 

 

 

+38 067 349-51-96