• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод

Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

Медовий ручний масаж

Медовий ручний масажМедовий ручний масаж

Медовий ручний масаж ( з натуральним медом) 3 - масажні одиниці (тривалістю 15 хв.) – 30 грн.

 

МЕДОВИЙ МАСАЖ    Про медовому масажі зараз відомо вже досить широко. Останнім часом він набуває все більшої популярності як найпотужніше загальнооздоровчі засіб.      

Вважається, що цей метод прийшов до нас із стародавнього Тибету. Хоча він здавна відомий і в Індії, і в Південно-Східній Азії і, звичайно ж, в Стародавній Русі.      

Лікувально-оздоровчий вплив медового масажу надзвичайно багатогранно, адже за рахунок специфічної масажної техніки, мед дуже швидко вбирається шкірою, всі біоактивні компоненти меду легко потрапляють в кров і включаються в обмін речовин.      

Мед, як відомо, містить в собі величезну кількість необхідних людині вітамінів і мікроелементів, причому організму не потрібно витрачати свою енергію на засвоєння всіх цих речовин, оскільки вони, будучи перероблені ферментами бджіл, повністю готові до засвоєння.      

Крім того, мед багатий енергією. Цілком можна сказати, що мед - це концентрована сонячна енергія, оскільки за даними бджільництва бджоли збирають мед виключно з сонячної сторони квіток, а сама форма бджолиних стільників - шестигранник - потрібна саме для збереження енергії (бо чисто фізично мед як готовий продукт може збережеться в будь формі, що, власне, доводять наші банки, в яких він може зберігається роками :))      

Так от ця енергія сонця, сконцентрована в меді, чудово засвоюється нашим тілом. Повертаючись же до біохімії, то згідно з науковими даними, мед за своїм складом близький до складу плазми крові людини, тобто він спочатку фізіологічний, а значить засвоюється практично моментально.Натуральні вітаміни, що містяться в меді, більш активно впливають на організм, ніж синтетичні, так як вони краще засвоюються; їх прийом разом з медом виключає передозування.      

Мед є протимікробним засобом. З давніх часів його застосовують не тільки всередину, але і накладають на рани для їх більш швидкого очищення і загоєння.      

Бджоли, керуючись особливим чуттям, збирають нектар не з усіх рослин поспіль, а підбирають їх за певними якостями, складаючи воістину животворящий бальзам. Тому з найдавніших часів мед є практично унаверсальним засобом при будь-якому ослабленні організму.          

Медовий масаж інтенсивно очищає шкіру, оскільки техніка масажної дії включає в себе елемент активного пілінгу. Масаж збільшує кровотік і дихання через шкіру. Як казали древні цілителі, мед краще будь-чого іншого "годує шкіру".          

Здатність меду абсорбувати токсини справді унікальна. Мед, глибоко проникаючи в тканини тіла, вбирає в себе всі накопичені шлаки, в результаті чого через 15-20 хвилин масажу замість прозорого меду на тілі людини утворюються брудно-жовті, деколи навіть сіруваті пластівці. Такого повного і ефективного очищення покривів тіла не може дати жодна інша лікувальний або косметичний засіб. У результаті процедури підвищується тургор шкіри і її еластичність, розм'якшуються, а деколи і розчиняються підшкірні жирові капсули.      Оскільки всі внутрішні органи мають прямі нервові зв'язки із зовнішніми прокровамі тіла, вплив на шкіру і м'язи за допомогою меду, відбивається на внутрішніх органах людини. Відбувається їх очищення від шлаків, тонізація і прискорення всіх обмінних процесів. Біологічно активні речовини меду володіють великим проникаючим дією і посилюють регенерацію тканин органів.    

Медовий масаж являє собою надзвичайно ефективний метод профілактики вегето-судинної дистонії, порушень роботи внутрішніх органів, при лікуванні бронхітів, затяжних пневмоній, при зниженому імунітеті.

+38 067 349-51-96