• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод

Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

Вакуумний масаж

Вакуумний масаж – використовується апарат для вакуум терапії – 3 - масажні одиниці (тривалістю 10 хв.) – 10 грн.

Апаратний вакуумний масаж - це процедура, при якій за допомогою спеціального апарата відбувається нагнітання і відсмоктування повітря на певні ділянки тіла. Чим корисна процедура. Завдяки перепаду тисків опрацьовуються глибокі шари, посилюються обмінні процеси, кровообіг і лімфотік, а тканини активно звільняються від токсичних речовин. В результаті спалюється жир і розщеплюються целюлітні клітини. Апарат оснащений спеціальною чашею-насадкою з регулятором тиску і компресором.

Апаратний вакуумний масаж вважається одним з найсильніших засобів для боротьби з целюлітом. За 10-15 сеансів по 2 рази на тиждень йде 3 см в об'ємі і один розмір в одязі. При цьому тіло помітно підтягується і стає стрункішою, а шкіра м'якше і еластичнішою. Як проходить. Перед масажем обов'язково зважте і перевірте свій відсоток жиру, води і м'язової маси в організмі. Це потрібно для того, щоб по завершенню курсу порадіти результатам, порівнявши отримані параметри з первісними.

Масаж проводиться на кожній зоні окремо. Спочатку на животі, потім по черзі на передній поверхні стегон, на бічній поверхні стегон і на боках, на задній поверхні стегон і на сідницях, на плечах і на спині. Попередньо майстер наносить на зону, з якої працює в даний момент, масажне масло, щоб чаша апарату легко ковзала по шкірі. Потім розігріває тканини розминаючими, погладжують і "вичавлювати" рухами (в залежності від зони). Після чого в роботу вступає апарат. У ході процедури масажна чаша переміщається по поверхні тіла, як би всмоктуючи шкіру. Рухи можуть бути прямолінійними, круговими, зигзагоподібними, як у напрямку лімфатичних вузлів, так і проти них. Після завершення масажу вакуумним апаратом масажист заспокоює шкіру руками. перед масажем обов'язково зважте і перевірте свій відсоток жиру, води і м'язової маси в організмі.

Антицелюлітний вакуумний масаж - це не той масаж, при якому можна розслабитися і заснути. Під час процедури можуть виникнути больові відчуття, які тим сильніше, чим вище ступінь целюліту і нижче загальна тренованість тіла. Після масажу з'являється вельми відчутна крепатура, через що наступний сеанс, як правило, більш болючий. У деяких можуть навіть з'являтися синці. Надалі тіло звикає і вже не так болісно реагує на процедуру. Незважаючи на неприємні моменти, антицелюлітний вакуумний масаж справляє тонізуючий ефект, розігріває м'язи, розм'якшує тканини, викликає хороший приплив енергії. Вже після першої процедури відчувається ефект від масажу. У вас може з'явитися відчуття, що ваш одяг і взуття стали просторіше.

Протипоказання до апаратного вакуумного масажу: захворювання серцево-судинної системи;наявність набряків і запалень на шкірі;наявність тромбів у судинах;порушення функцій опорно-рухового апарату;варикозне розширення вен на ділянці проведення апаратного вакуумного масажу.

 

Вакуумний масажВакуумний масажВакуумний масажВакуумний масажВакуумний масажВакуумний масажВакуумний масажВакуумний масаж

+38 067 349-51-96