• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод

Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

Мікрохвильова Резонансна Терапія (МРТ)

Микрохвильова Резонансна Терапія (МРТ) – на апаратах: Поріг -1,2, АРИЯ – SC – 1 сеанс – 20 грн.

Мікрохвильова резонансна терапія - це безболісний метод лікування без використання медикаментів, який відновлює нормальні біологічні процеси в клітинах, органах і системах людського організму.

В основі мікрохвильової резонансної терапії лежить вплив електромагнітними хвилями певної інтенсивності і частоти на біологічно активні точки організму.

Сьогодні ця методика використовується для лікування захворювань серцево-судинної системи (ІХС, атеросклероз, облітеруючий ендартеріїт, гіпертонічна хвороба); захворювань нервової системи та психоемоційні розлади (невралгії, мігрень, депресія, невроз, хронічна втома, стан після стресів, зниження пам'яті), різноманітних захворювань органів травлення, ЛОР-органів, органів дихання.

Елетромагнітні хвилі, які діють на точки акупунктури та використовуються при захворюваннях опорно-рухової системи і лікуванні алкогольної та нікотинної залежності.

 

Мікрохвильова Резонансна Терапія (МРТ)"АРІЯ-SC"       Приизначений для мікрохвильової резонансної терапії шляхом впливу гостроспрямованої потоку випромінювання КВЧ низького рівня потужності на біологічно активні зони людини. Діапазон робочих частот від 48 Ггц до 63 Ггц. Потужність випромінювання до 50 мкВт. Прилад працює в декількох режимах.    

За своїми лікувальними можливостями "Арія-SC" може застосовуватися при лікуванні терапевтичних, неврологічних, урологічних, гінекологічних, дерматологічних та ін хворих. В даний час є одним з найбільш ефективних лікувальних апаратів. За своїми технічними характеристиками не має аналогів у світі.

"ПОРІГ-1,2" Прилад призначений для мікрохвильової резонансної терапії, розроблений колективом учених під керівництвом проф. С.П.Сітько. Діапазон робочих частот від 54 Ггц до 78 Ггц. Потужність випромінювання 0,1-1,0 НВТ.

+38 067 349-51-96