• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод





Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

Метода малого кровопускання

Метода малого кровопускання – 20 грн.

Методика полягає в застосуванні вакуумної банки на область вогнища патологічного процесу, через 5 – 10 хв., проводяться проколи одноразовим скарифікатором після чого знову ставиться вакуумна банка, в яку просочується застійна кров, при цьому зменшується м’язевий спазм, венозний застій.

 

МЕТОДИКА МАЛОГО КРОВОПУСКАННЯ


Традиційне лікування кровопусканням пункцією вени в давнину називалося «розріз вени», «уколювання в вену» або лікування «уколюванням з кров'ю». Такий вид терапії в китайській медицині є специфічним методом голковколювання, техніка його проста, але лікувальний ефект може бути швидким як в лікуванні гострих, так і хронічних захворювань, що за своїми результатами часто перевершує «чисту» акупунктуру.

В даний час вирізняється кілька варіантів малого кровопускання:
1. Укол товстою тригранною (списоподібною) або спеціальною голкою в акупунктурну точку з подальшим виходом однієї чи кількох крапель крові.
2. Укол у поверхневу венозну судину або венозну сітку, які розташовані на ділянці необхідної акупунктурної точки чи зони.
3. Баночне кровопускання, що може поєднуватися з двома першими варіантами, тобто коли після уколу в акупунктурну точку чи поверхневу вену з одержанням крові на це місце ставиться медична банка, що збільшує виділення крові.
Баночне кровопускання може здійснюватися за таким же принципом після подразнення необхідної зони пучком голок (молоточком з голками) до кривавої роси і наступним ставленням банок.
В окремих випадках перевага надається попередньому ставленню банок, а після їх зняття на місці гіперемії роблять насічки тригранною голкою, з яких витікає невелика кількість крові. Для посилення кровососучого ефекту після проведення насічок знову ставлять банку на те ж місце і тримають ло одержання необхідної кількості крові або до того часу, поки з насічки потече кров.

Інструментарій для проведення малого кровопускання складається із спеціальних або коротких акупунктурних голок (мал. 1) і медичних або пристосованих банок ємністю від 10 до 200 мл.
В щоденній роботі ми надаємо перевагу використанню списоподібних голок, які застосовуються тепер для забору крові на лабораторний аналіз.
Замість банок використовуються спеціальні вакуумні пристрої, медичні або скляні банки з-під деяких ліків, з потовщеними рівними краями (мал. 2).
В сучасних умовах, щоб уникнути передачі інфекційного гепатиту і СНІДу, доцільно використовувати інструменти індивідуального користування, які можуть зберігатися у хворого з обов'язковою їх стерилізацією перед процедурою.
Голки можуть бути разового використання, що дає можливість уникнути небезпеки зараження згаданими інфекційними захворюваннями. Використання банок при малому кровопусканні ставить до нас всі ті вимоги стерилізації, як і при застосуванні іншого інструментарію.

Метода малого кровопусканняМетода малого кровопусканняМетода малого кровопускання

+38 067 349-51-96