• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод

Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

Дарсонвалізація

Дарсонвалізація Дарсонвалізація - лікувальний комплекс з 3-ма насадками апаратом КОРОНА (Україна) – 1 сеанс – 10 грн.

Дарсонвалізація – це найдавніший метод високо часткової електротерапії. Свою назву метод получив від імені автора – французького фізика, фізіолога та лікаря Ж.Діарсонваля.

Розрізняють два самостійних методи дарсонвалізації – загальну та місцеву.

Дарсонвалізація – дія з лікувальною метою імпульсним, перемінним, синусоїдальним током високої частоти (100-140 кГц) високої напруги (20 кВ) і малої сили (0,02 мА). Імпульси високо часткового току ідуть один за одним 50 раз у секунду. При місцевій дарсонвалізації між електродом і шкірою виникає тихий або іскровий розряд (який викликає подразнюючі і навіть пропікаючи дії).

Використовують також загальну дарсонвалізацію, при якому на хворого (розміщеного в соленоїді), діє електромагнітне поле високої частоти (440 кГц) високої напруги і малої сили. Але на даний час при відсутності серійної апаратури загальна дарсонвалізація мало приміняється в медичній практиці. Місцева дарсонвалізація – це метод висок часткової електротерапії, при якому на тіло хворого діють імпульси швидко затихаючим тоток високої частоти (110 кГц) високої напруги (10-100 кВ) і малої сили (10-15 мА).

При проведенні процедур до одного із полюсів апарат приєднують електрод, який складається з фігурного скляної колби різної форми, повітря в середині якого розріджене (до 13,5 6,7 Па).

Вакуумним електродом діють на певну ділянку шкіри або слизової оболонки. При цьому виникає високочастотний електричний розряд, та імпульсний ток високої частоти, малої сили і високої напруги проходить, через тканини організму. Місцева дарсонвалізація викликає в місці дії короткочасне звуження, а потім розширення судин, нормалізує тонус гладких м’язів. При цьому знижується тонус вен, що зменшує венозний стан. Покращує капілярний кровообіг.

Покази до місцевої дасрсотвалізації:

Варикозне розширення вен, стенокардія, зуд при діабеті, атеросклероз судин головного мозку, мігрень, хвороба Рейно І-ІІ ступенів, невтрит слухового нерву.

Притипокази: лихоманка, злоякісні новоутворення, активний туберкульоз, кровотечі, істерія. Непереносимість електричного току.


Техніка проведення процедур:

Приміняють дві методики персоналізації – контактну і дистанційну.

При контактній методиці електрод накладають на шкіру або слизову, що призводить до тихого розряду. При цій методі для ефективного покращення руху електроду шкіру припудрюють тальком.

При дистанцій методиці електрод розміщують до паталогічного вогнища через повітряну подушку, що призводить до виникнення іскри і сила току буде залежна від відстані від апарату до тіла. Чим більша іскра тим більша буде виражена припікаючи дія.

При приміненні як контактної так і дистанційної методики використовують два способи проведення:

лабільний;

стабільний.


Дозиметрі: дозують дарсонвалізацію по часі, місцеві процедури проводять на площу 600 см2 від 2-х до 20-ти хвилин при малій, середній і великій інтенсивності розряду, щоб оприділити об’єктивні відчуття хворого. На курс лікування від 3-х до 30-ти процедур.

Одна з методик проведення дарсонвалізації. Дарсонвалізація лиця. Хворий сидить, або лежить, голову фіксують за допомогою підголовника. Методика – контактна або дистанційна по показах. Грибоподібний електрод мобільними круговими рухами переміщують від чола до носа, почергово з одної на другу половину лиця. Процедуру проводять кожний день пбо через день п 5-10 хв. на курс лікування 15-20 процедур.

Правила техніки безпеки:
- Дотримуватись загальних вимога безпеки згідно інструкції.
- При порушенні роботи негайно припинити його роботу і негайно припинити його роботу і негайно виключити.
- Забороняється протирати панель і корпус апарат, замінювати запобіжник і усувати неполадки при включеному апараті.
- При дарсонвалізації прямої кишки - вставляти і виймати електрод треба дуже уважно, так я к скляна частина є дуже ніжною.
- При дарсонвалізації волосяної частини голови попередити хворого, щоб зняв металеві проколки з волосся.

+38 067 349-51-96