• Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Курси: МасажТеоретичні та практичні заняття
  • Навчальні курсиТеоретичні та практичні заняття
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими
  • Альтернативна медицинаМи допоможемо Вам бути здоровими

Авторізація

Медична практика

Заявка на навчання

Запис на курси модуль
Ім'я, Прізвище(*)

Вкажить П.І.Б

Освіта

Не вказано!

Телефон(*)

Не вказано!

Курси(*)

Оберіть

Додатково

Схоже на спам! Перевірте текст!

Антиспам

Неверный ввод

Адреса

 

Україна, 29000 м. Хмельницький,
вул. Інститутська, 6/В, к. №2
тел.: (0382) 780-090
моб.: (067) 349–51–96
viktor_sobchuk@ukr.net

Ми в соцмережах

Директор

Директор

Директором МПП «Альтернативна медицина» є лікар рефлексотерапевт вищої категорії, невролог І категорії  - Собчук Віктор Васильович.

Він є головним позаштатним рефлексотерапевтом Департаменту Охорони Здоров'я Хмельницької Облдержадміністрації. 

Собчук В.В. – закінчив Чернівецький  державний медичний інститут (зараз - Буковинський державний медичний університет) в 1985 р.

(Диплом КВ № 674932 від 22.06.1985 р.)

Пройшов інтернатуру в 1986 році по спеціальності «психіатрія». Працював лікарем-психіатром в Хмельницькому психіатричному  диспансері , а потім  лікарем-наркологом в наркологічному диспансері з 1986 – 1990 роки.

Пройшовши в 1989 р. первинну спеціалізацію по рефлексотерапії в Харківському інституті удосконалення лікарів (тепер - Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України), і став успішно використовувати рефлексотерапію в наркології.

З 1990 р. працював в центрі народної медицини агрофірми «Проскурів», де успішно поєднав рефлексотерапію з фізіотерапією і апітерапією (лікування бджолиною отрутою).

В 1991 році проходив стажування в лікувальних закладах Великобританії, після чого створив МПП «Альтернативна медицина», основне направлення якої є лікування різних захворювань немедикаментозними методами.

В 1993 р. пройшов спеціалізацію з невропатології  в Київському інституті удосконалення лікарів.

В 2001 р. проходив тематичне удосконалення в Московському науково – практичному центрі традиційної медицини і гомеопатії  по спеціальності: «Електропунктурна діагностика по методу Р. Фолля».

В 2008 р. отримав 1-шу категорію із спеціальності  «неврологія».

            2008 р. в НМАПО імені П.Л. Шупика - проходив тематичне удосконалення по темі «Мануальна терапія та масаж в рамках медичної реабілітації рухової системи».

          2009 р. пройшов навчання і отримав сертифікат «Організація і управління охороною здоров’я» Тернопільського державного медичного університету iменi I.Я. Горбачeвського.

           2010 р. - пройшов повторну спеціалізацію по рефлексотерапії Національної медичної академії ім. Шупика, отримав 1-шу категорію по спеціальності рефлексотерапія, і був призначений управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації Хмельницької області головним позаштатним спеціалістом із спеціальності рефлексотерапія.

   Собчук В.В. є автором посібника: «Точковий масаж з основами рефлексотерапії», який отримав позитивну рецензію кафедри неврології та рефлексотерапії Національної медичної академії після дипломної освіти ім. Шупика.

       Собчук В.В. активний учасник  багатьох конференцій з рефлексотерапії, неврології, мануальній терапії та індустрії масажу.

            Тільки останній 2017 рік  отримав відповідні сертифікати:

1.       Науково – практична конференція «Здоров’я та довголіття»13.02.2017р. (м. Львів),

2.      1-ша українська міжнародна конференція «Методи балансу в практичній рефлексотерапії»19.03.2017р. (м. Київ)

3.   Науково – практична конференція з міжнародною участю « Сучасні технології в реабілітації та лікуванні нейро-м’язево-скелетних розладів» 20-21-.04.2017р.(м. Київ)

4. «Сучасні аспекти використання рефлексотерапії в медичній реабілітації»5.05.2017 р. (м. Київ).

5.      Навчально-практична конференція: «Перспективи розвитку індустрії масажу» 18.05.2017 р. (м. Чернівці)

 

6.      Стажування в рамках освітньої програми для лікарів: Асоціація французько-української співпраці в галузі медицини «ASFUDS». 25.05 – 11.06.2017р.(Франція – Італія).

Сертифікати

СертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікатиСертифікати

 

Скачати презентацію

+38 067 349-51-96